Oca 19
THY ile tüm yurt içi  uçuş seferleri için geçerli tek yön uçak bileti ücreti 99 TL.

Seyahat Tarihi: 26 Mart 2011′e kadar (31 Ocak 2011 – 13 Şubat 2011 tarihleri arası hariç) yapılacak seyahatlerde geçerlidir.
Son biletleme tarihi: 26 Mart 2011

Satış kanalı: İnternet sitemizden yapılan rezervasyonlar veya satın alınan biletler için geçerlidir.Ara 3
İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan aşağıda listelenen tüm iç hat destinasyonlarına yönelik düzenlenen uçuşların ucuz uçak bileti fiyatı sadece 79 TL.

Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Kayseri, Antalya, Batman, Bodrum, Çanakkale, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Merzifon, Nevşehir, Şanlıurfa, Sinop, Samsun, Trabzon, Uşak, Van, Sivas

Kas 18
İstanbul – Erzurum uçuş seferleri için Onur Air tarafından belirlenen herşey dahil ucuz uçak bileti fiyatı 46 TL.

Kas 18
Sunexpress ile yapacağınız İstanbul – Erzurum, İstanbul – Erzincan ve İstanbul – Van uçuş seferlerinin ucuz uçak bileti fiyatı herşey dahil 49 TL.

Tem 21
Onur Air tarafından İstanbul‘dan Adana, Antalya, Bodrum,Dalaman,  Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun ve Trabzon’a karşılıklı olarak gerçekleştirilen uçuş seferlerinin başlangıç fiyatı 74 TL’dir.

Oca 10
SunExpress sömestirda, öğrenciler ve ailelerine büyük bir kolaylık sağlıyor. 18 Ocak13 Şubat tarihleri arasında, İstanbul Sabiha Gökçen, Antalya, İzmir, Diyarbakır, Van, Trabzon, Erzurum ve Adana’ya gerçekleştirilecek olan 83 ek seferin biletleri, SunExpress tarafından satışa sunuldu.

Ara 2
Bayramlarda artan yolcu taleplerini karşılamak amacıyla düzenlenen ek seferler devam ediyor. THY‘ de bayram için ek sefer koyan hava yolu şirketlerinden. İç hatlarda 12; dış hatlarda 30 ek sefer koyan THY‘ nin belirlediği şehirler şöyle:
Antalya, Bodrum, Adana, Trabzon, Dalaman, Erzurum; Sevilla, Fas, Roma, Venedik, Bergamo, Kahire, İskenderiye ve Luxor.

  • Sayfa 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >